דלג לתוכן הראשי

תחתוני ספיגה למבוגרים

תחתוני ספיגה למבוגרים

מהם תחתוני ספיגה?

מוצרי ספיגה למבוגרים המגיעים בגזרת תחתונים, מדובר במוצר ספיגה חד פעמי המתלבש בדיוק כמו תחתון מתחתיו או במקומו. גזרת התחתון המהודקת נותנת תחושת ביטחון. בדיוק כמו שתחתון יושב באופן טבעי כך גם התחתונים הסופגים.

הם משתלבים עם גזרת הגוף אינם נראים מבעד לבגד ולא זזים ממקומם. כיום קיימים תחתונים סופגים למטרות שונות, מותאמים לגברים ולנשים, לבריחת שתן קלה וכבדה, לנשים לאחר לידה ואפילו כאלה המותאמים לפעילות ספורטיבית. 

תחתונים סופגים משפרים את איכות החיים ומאפשרים לשכח מבעיית הדליפה. התחתונים חד פעמיים ומגיעים בדרגות ספיגה שונות המאפשרות שעות מרובות של ספיגה ללא התעסקות מיותרת וללא צורך בכביסה, שימוש בתחתונים סופגים מקנה תחושת ביטחון ושקט נפשי.

תחתונים סופגים למבוגרים לשימוש יומיומי

בעיה כדוגמת דליפת שתן יכולה לשבש את החיים כאשר היא מופיעה לעיתים קרובות. היא יכולה לגרום לאבדן הביטחון העצמי, הימנעות ממפגש עם חברים ואפילו חוסר מוטיבציה בעבודה.
הפתרון של תחתוני ספיגה מאפשרים למנוע כל זאת, ולאפשר לשמור על שיגרה בריאה חיי חברה תקינים ופעילות יומיומית רציפה.

תחתונים סופגים לשימוש לילי

תחתונים סופגים יעילים ביום אך גם בלילה, מדובר במטרד שיכול לגרום לבעיות שינה שנובעים מקימה תכופה, שינה לקויה בלילה משפיעה באופן משמעותי על שגרת היום יום.

אנשים הנעזרים בתחתוני ספיגה מדווחים על חזרה מחודשת לחיים, שנת לילה רציפה ותחושת הביטחון שחזרה אליהם ושינתה את חייהם מהקצה לקצה. בייחוד בקרב בני הגיל השלישי מדובר במוצר צריכה בסיסי, שנת לילה רגועה ורציפה מאפשרת להם לשמור על גוף בריא יותר.

החסמים שנפתחו מקנים להם תחושת מסוגלות המאפשרת להם פעילויות שונות ומגוונות פיתוח קשרים חברתיים ללא חשש ממבוכה. 

איך לבחור את התחתון המתאים?

כמובן שתחתון ספיגה של היום שונה מזה של הלילה גם במבנה וגם ביכולת הספיחה. לכן, יש לבחור את המוצר המתאים לפי הצורך. לפני ביצוע רכישה חשוב להבחין בין התחתונים השונים, ללמוד על הייחודיות של כל מוצר ולאיזה מטרה הוא נועד.

לאחר מכן יש להתאים את המידה והגזרה. כמו בכל מוצר שלובשים גם את התחתונים כדאי ולמדוד ולנסות מספר דגמים עד למציאת התחתון המושלם. כיום ניתן להגיע להתאמה מדוייקת בגלל טווח המידות הרחב וטווח דרגות הספיגה והגזרות השונות המותאמות לכל מבנה גוף.

אין תנאי שירות לחנות זו