דלג לתוכן הראשי

תחתונים חד פעמיים: יתרונות וחסרונות

תחתונים חד פעמיים יתרונות וחסרונות

מה זה בכלל תחתונים סופגים ובמה בא לידי ביטוי ההבדל בין תחתונים חד פעמיים לבין תחתונים רב פעמיים?

תחתונים סופגים באופן כללו הפכו זה מכבר לטרנד הכי עכשווי בתחום של האפשרות הכי מיטבית עבור הגנה במצב של בריחת שתן. בניגוד לכל מיני מוצרי ספיגה שקיימים בשוק, את התחתונים באפשרותכם ללבוש בתור תחתונים רגילים, ובאופן הזה המון בני אדם רואים בהם נוחיות רבה יותר. קיימים שני סוגים של תחתונים סופגים להגנה מפני בריחה של שתן, כלעיל -  תחתונים חד פעמיים או לחלופין תחתונים רב פעמיים שאפשר לכבס אותם. התחתונים החד פעמיים הינם מושלמים בשביל כל מי שסובל מבריחת שתן קשה, מאידך  התחתונים הרב פעמיים מהווים מוצר אופטימלי בשביל כל מי שסובל מבריחת שתן קלה.

מה הם החסרונות הבולטים של תחתונים חד פעמיים?

  • תחתונים חד פעמיים עשויים להיות פחות ידידותיים לסביבה. בעוד שעל פי הרבה מחקרים שנעשו בתחום נמצא, כי בד ותחתונים חד פעמיים קשורים כמעט אותו הדבר להשפעה הסביבתית הכוללת, תחתון חד פעמי הרבה פחות תורם לסביבה מחד פעמי. 
  • התחתונים החד פעמיים פחות חסכוניים לטווח הארוך. הדבר נובע מכך כי יש לקנות את התחתונים החד פעמיים בתדירות גבוהה יותר, ובשל כך הדבר כרוך בהוצאה כספית רבה יותר במשך השנים.

מה הם היתרונות הבולטים של התחתונים החד פעמיים?

  • ברכישה של תחתונים מבד, הנכם מחויבים להיות זהירים במיוחד בהיבט של בריאות העור שלכם. לעומת התחתונים החד פעמיים, שאפשר להחליף אותם בכל זמן נתון, תחתונים מבד נלבשים לרוב לעת ארוכה, מה שעלול להסב נזק לעור שלכם. 
  • אפשרי ללבוש את התחתונים החד פעמיים זמן רב יותר. מפאת הסיבה כי התחתונים החד פעמיים יכולים לספוג הרבה יותר זמן, קיימת אף אפשרות ללבוש אותם זמן רב יותר. הווה אומר – אתם לא חייבים לדאוג להחליף אותם בתדירות מרובה למדי במשך היום או במשך הלילה.
  • התחתונים החד פעמיים בעלי ספיגה גבוהה לעומת התחתונים מבד -  בשל החדשנות הטכנולוגית שקיימת כיום, ניתן ליהנות מספיגה גבוהה יותר בהרבה תחתונים חד פעמיים, אשר מכסים את כל הטווח בין בריחות שתן קלות עד בריחות שתן קשות. רוב האפשרויות המובילות של תחתוני בד עשויות להעניק לכם מענה רק עבור מצבים של דליפות קלות.
  • אין נדרש כי תבזבזו את הזמן היקר שלכם בניקיון החיתולים – כאשר מלבישים תחתון חד פעמי, היתרון שלו הוא ללבוש, לזרוק לפח האשפה ולהחליף אותו בתחתון חד פעמי חדש, דבר אשר מקל על הצורך לכבס, לאחסן או לסבול מהצטברות של ריחות לא נעימים. 
אין תנאי שירות לחנות זו