דלג לתוכן הראשי

על מה צריך להתעכב לפני רכשית פדים לבריחת שתן?

פדים לבריחת שתן
כאשר אתם חווים מצבים מרובים של בריחת שתן, ולא משנה מה הגיל שלכם, או לחלופין במידה ואתם משתייכים למין הנשי או למין הגברי, סביר להניח כי עליכם, מבעוד מועד לברר פרטים על מוצרי ספיגה בכלל ועל מוצרים כדוגמת פדים לבריחת שתן בפרט. קודם כל, עליכם להבין כי יש להחליף את הסוג של מוצרי הספיגה מעת לעת, על מנת להימנע מגירויים או מדלקות כאלו ואחרות בעור שלכם, אשר רק עלולים להחריף את המצב הנתון שלכם ולגרום לכם למפח נפש. כמו כן, מומלץ שתדעו כי אפשר לרכוש היום פד לבריחת שתן לשעות היום או פד לבריחת שתן לשעות הלילה, כאשר מה שמייחד פדים לשימוש בלילה שהוא מתאפיין ביתרון של יכולת ספיגה מרובה יותר, דבר אשר יפעל לטובתכם, בשל העובדה שבלילה הנטייה לכמות שתן גדולה באופן משמעותי. בנוסף לכך, בפדים לשם הגנה מבריחת שתן ישנה נוכחות של חסמי דליפה, על מנת שתחושו יותר ביטחון במצב חסר האונים שבו אתם נמצאים כיום. בבואכם לרכוש פד לבריחת שתן עליכם לוודא את ההתאמה שלו לגודל של המותניים שלכם, ובאופן הזה יהיה באפשרותכם להיות רגועים ונינוחים יותר, מכיוון שהמוצר יותאם באופן מדויק למידות הגוף שלכם ובכך תימנעו מדליפות שתן לא רצויות, לא נעימות ומלוות בריחות חריפים, בלשון המעטה, וכמובן ממבוכה בשל המצב. 

ממה עשויים פדים לבריחת שתן?

פדים לבריחת שתן מהווים פן נינוח ודיסקרטי בזכות עיצוב גמיש ואנטומי שלהם במפשעה, דבר אשר מסב לכם להרגיש נינוחות וביטחון בהלבשתם ויבצע סינרגיה מושלמת עם מבנה הגוף שלכם. השכבה העליונה שלהם לא ארוגה, וזאת הסיבה שבעטיה תרגישו בנעימות רבה. הפדים לבריחת שתן עוזרים במצב של בריחת שתן קלה עד בינונית. קיימות נקבוביות במעטפת החיצונית שלהם, דבר אשר יתרום למצב העור שלכם וליכולת לזוז באופן חופשי. הפד לבריחת שתן מצטיין בתכונה של קלות נשיאותו וברכות מרובה, תוך כדי דיסקרטיות והיגיינה ניכרים. ניתן לומר לזכותם של הפדים שיש בהם חומרי נטרול ריח, שבוודאי ישמחו אתכם. באמצע הפדים לבריחת השתן קיימת ספיגה מוגברת, אשר אמונה על ספיחה אליה של השתן, ובאופן הזה העור שלכם יישאר יבש בכל זמן נתון. הפדים שנועדו להגן עליכם מפני בריחה של שתן מורכבים מחומרים שהופכים את השתן לג'ל, אשר גם עובדה זו תסייע למצב שבו העור שלכם יהיה בכל זמן נתון יבש לחלוטין.  בנוסף לכך, לאורך הפדים לבריחת שתן קיימת נוכחות של מדבקה, אשר נועדה לסכל כל תנועה שתזיז את הפד והיא שומרת עליו במקום שלו.

מה עושים במידה ולא מרוצים מרכישה של הפדים להגנה מבריחת שתן?

לא כל הנוצץ זהב – זאת אמרו הרבה חכמים לפנינו – ולפעמים ייתכנו מצבים שבהם תרכשו את הפדים להגנה מבריחת שתן ותגלו שאינכם מסתדרים או אוהבים אותם, מסיבה זו או אחרת. הסירו דאגה מלבכם, מכיוון שכל חנות שמכבדת את עצמה בתחום זה תאפשר לכם להחזיר את הפדים, לקבל זיכוי כספי באותו שווי או אף לקבל החזר כספי על כל מה ששילמתם.
אין תנאי שירות לחנות זו