דלג לתוכן הראשי

פדים לבריחת שתן

image alt

מוצרי ספיגה למבוגרים - תחתון סופג למבוגרים חד פעמי, שמונה עשר יחידות בחבילה

לעומת מה שהוגים הרבה בני אדם, בריחת שתן איננה רק הנחלה של נשים ואף קיימים המון גברים אשר טרודים מן בעיה זו. הגורמים לבריחת שתן בקרב גברים עשויים להיות רבים והן שונים לגמרי מן הגורמים בקרב נשים וכן איתור הגורם של בריחת שתן עשוי לעזור במציאת פתרון טיפולי הולם. למה הדבר מתרחש? הסכיתו וקראו בעיון את המשך המאמר הזה.

  1. תהליך של הזדקנות – אף הגיל נותן את אותותיו ועם חלוף השנים הופך השריר של שלפוחית השתם ליותר חלש. מפאת גורם זה קשה לפעמים להתמודד עם כמויות השתן הרבות שנכנסות לשלפוחית השתן, דבר שמביא באופן ישיר לבריחת שתן שניתן לטפל גם באמצעות סדיניה חד פעמית.

  2. בעיה אשר קשורה בערמונית שלכם – אחד הגורמים לבריחת שתן בקרב הגברים מקושרת לבעיה בערמונית. הדבר עשוי להיות הגדלה סטנדרטית שלה, סרטן אשר טרם אבחנו אותו, ניתוח שנערך בה בעת מסוימת, הקרנה של בעיה שקשורה לסוגר, אשר מצוי סמוך לשלפוחית השתן.

  3. הפרעה נוירולוגית – גורם מוכר לבריחת שתן בקרב הגברים מתקשר להפרעה נוירולוגית. כל מיני מחלות, כמו לדוגמה – טראומה של עמוד השדרה, אלצהיימר, טרשת נפוצה, פרקינסון, מקשות על הריקון המושלם של שלפוחית השתן ומפאת זאת קיימת בסיכומו של דבר בריחת שתן.

קיימות כל מיני דרכים להתמודד עם תופעות אלו. מה שמשמעותי הינו לשמור על השגרה מדי יום. אחד הפתרונות לבעיות שהוצגו לעיל הינם פדים לבריחת שתן. הפדים עשויים לסייע בהתמודדות מדי יום, ביחד עם טיפול רפואי אשר יינתן בהלימה לגורם בעטיו הנכם סובלים מזאת. יש חברות אשר מומחיות ביבוא מוצרים והן מענה של ספיגה אף לנשים ואף לגברים.

בריחת שתן בקרב נשים – למה הדבר מתרחש?

בריחת שתן בקרב נשים הינה תופעה שכיחה למדי וכן הגורמים להיווצרותה בדיוק באותו אופן לאלו אשר מתרחשים בקרב הגברים, עשויים להיות רבים ביותר. בגלל השכיחות שלה, קיימים במציאות העכשווית המון מענים אשר ניצבים לזכות הנשים שסובלות מבריחת שתן, כמו למשל - פדים לבריחת שתן וכל מיני פתרונות אחרים. אז כיצד מתנהלים? בריחת שתן, הן אצל נשים צעירות בתום לידה והן אצל נשים בגיל המעבר או לחלופין נשים מבוגרות, היא מומנט לא נעים, בלשון המועטה. לשמחתנו, קיימים כיון מענים שעשויים לסייע בזאת, כאשר הדבר תלוי בגורם בעטיו צצה הבעיה. עשיית שימוש במענה של היגיינה הולם, כמו למשל – תחבושת אשר מטרתה בדיוק עבור זה, עשויה לעזור הרבה ולהשיב לכן את איכות החיים הנכספת.

פדים לבריחת שתן לגברים

כאשר בני אדם בגיל הזהב מרגישים כי הגיעה העת לקנות מוצרי ספיגה למבוגרים, כמו למשל - פדים לבריחת שתן, קיימים מספר אלמנטים אשר על פיהם צריך לקנות את מוצרי הספיגה אשר יהלמו את הגודל והמשקל שלהם ואף יהיו להם מאוד נוחים. קיימם  פדים ליום והן פדים ללילה, כאשר ההבדל ביניהם ניכר ביכולת הספיגה של הפד, מפאת הסיבה ובלילה מידת השתן הינה רבה יותר ואף בשל כך צריך להתארגן בהתאם מן ההיבט של סוג הפד למבוגרים. צריך להתאים את הפד לגודל המותניים וכן להרגיש כי הינו נינוח עבורכם. בעצם, בראשית הדרך המון מבוגרים מנסים כל מיני סוגים של מוצרי ספיגה עד שהם מחליטים מבין סוגי החיתולים, הפדים וגם המותגים השונים -  באיזה מוצרי ספיגה הם יעשו שימוש. קיימים במרבית מוצרי הספיגה אשר מיועדים לגיל הזהב חסמי דליפה, כדי להעניק עבורם הרגשה של ביטחון. צריך להחליף את מוצרי הספיגה  לפעמים, כדי למנוע גירוי בעור או כל מיני דלקות אשר אינן רצויות לכם בוודאי.

תחבושות לבריחת שתן

עליכם לבחון כי פדים לבריחת שתן יהיו איכותיים ואף מי שקונה את המוצרים ההיגייניים הללו להורים שלו או לקרובים אליו, ידאג כי ההגנה תהיה מקסימלית והן הקשיש ירגיש את  הנוחות בעשיית השימוש. צריך לבחון, בטרם הקנייה של מוצרי ספיגה שונים  במידה ומבוגר עשוי ללכת בעצמו לחדר הנוחיות. במידה והינו במצב תזזיתי דינאמי ומה הרמה של בריחת שתן שלו. עבור מי שמידת דליפת השתן לא רבה, הינו עשוי לעשות שימוש של פדים סופגים. הפדים הללו, זמינים בכל מיני וריאציות והן בכל מיני גדלים, אשר אפשר בפשטות להלום עבור מבוגרים שרוצים להשתמש בפדים הללו. פדים לספיגה לדוגמה, אפשר ללבוש בתוך התחתונים עצמם או לחלופין לשים אותם על גבי החיתול. 

תחבושות לבריחת שתן נשים

אף לבני גיל הזהב קיימת שלוות נפש, כאשר הם חשים בנוח והן הם לא מרגישים מבוכה מפאת דליפת שתן. קיים הבדל בין פדים וחיתול למבוגרים או בכלל מוצרי ספיגה, ובין נשים לגברים. לדוגמה- פדים לספיגה עבור גברים, הינם רחבים יותר לעומת פדים לספיגה בשביל נשים, אשר נראים כמו תחבושת היגיינית לנשים, אבל יותר גדולה. צריך לתת את הדעה שלכם הודות חומרי הגלם שמהם מיוצרים מוצרי הספיגה עבור בני אדם מבוגרים. כמו למשל, סיבים הידרופיליים במידה ועסקינן הודות חומרי גלם באיכות מועטה. בחירה זו  יכולה להסב לסבל למבוגרים מפאת תפרחת חיתולים וכן זיהומים לעורם שגם כה הופך לדק ורגיש בעת זקנתם.
אין תנאי שירות לחנות זו