דלג לתוכן הראשי

מחיר חיתולים למבוגרים

מחיר חיתולים למבוגרים

תחושת הנינוחות והביטחון שמלווה חיתולים למבוגרים מחיר

המשמעות הכי חשובה לגיל הזהב, אשר מעוניינים לרכוש חיתולים למבוגרים מחיר, באה לידי ביטוי בשאלה – כיצד הם מרגישים שהינם לובשים אותם? מדובר בנתון הכי חשוב למרבית בני האדם בגיל הזה, ורובם לא מייחסים חשיבות יותר מדי למחיר שלהם, יקר ככל שיהיה, או לדעה של הקרובים אליהם. כאשר רוכשים חיתולים חד פעמיים למבוגרים, למשל – נהנים ממצב שבו לא צריך לטרוח, מוצר בקנה מידה קטן, לא קיים לו כל מתחרה בשוק אמתי, אינו נראה לעין המתבונן, וכיוצא בזאת. לעומת זאת, כאשר רוכשים חיתולים למבוגרים מבדים, ברור מאליו שחומר זה יותר נושם, אבל נדרש להוסיף להם עוד אמצעי הגנה של ספיגה, שיעניק מענה בעת בריחת שתן קשה, מה שכמובן גובל בחוסר נוחות מוחלטת. כל הסוגים של חיתולים למבוגרים עשויים להסב גירוי או פריחה בעור, בין אם מדובר אודות חיתול חד פעמי ובין אם מדובר בחיתול רב פעמי, הישארו קשובים לצריכה של העור שלכם, ובחנו היטב כל תרחיש לגופו.  


במה מתבטא חיתולים למבוגרים מחיר?

  • יש חיתולים למבוגרים אשר הם בעלי כושר של ספיגה מהכי גבוהים שניתן למצוא בשוק, כאשר הם מכילים שכבה של חלחול ייחודית, אשר נועדה לשמור על מגע יבש עם העור שלכם או למנוע כל מצב של גירוי. יש להם סגירה רב פעמית על ידי מנגנון שניתן באמצעותו לפתוח ולסגור שוב בלי כל בעיה ובנינוחות מרובה. כמו כן, הם בעלי פס מיוחד, כאשר הצבע שלו מתחלף שנדרשת החלפה. הם מכילים כל מיני חלקיקים שתופסים את הנוזל של השתן, אשר מסייעים לשמור על שכבה של מגע באופן יבש.   החיתולים הללו סופגים כמעט כארבעה ליטרים של נוזלים, ויש להם סוגר רב פעמי, אשר מעביר תחושה של כותנה ענוגה. חיתולים למבוגרים מחיר כשבעים וחמישה ₪.  
  • קיימים חיתולים למבוגרים שאפשר להשתמש בהם בשעות החשיכה עד כשתיים עשרה שעות והם מאפשרים ספיגה ברמה הכי גבוהה. ניתן למצוא אותם כיום בעלות של כחמישים ותשעה ₪ בלבד. 
  • קיימים במציאות העכשווית חיתולים למבוגרים בעלי כושר של ספיגה למשך כשמונה שעות, אשר מספקים מענה לבני אדם שאינם מצליחים לשלוט על שני הסורגים שלהם, מדובר במוצר יוניסקס, אשר עלותו החל מן ארבעים ושלושה ₪. 

רכישת חיתולים לגיל הזהב מן ההתחשבות בסביבה

רכישת חיתולים לגיל הזהב רב פעמיים ניתנים לשימוש חוזר. הינם אין תורמים לפסולת הטמנה עד המון שנים אחרי שקניתם אותם, וכל עוד הם עשויים מבד טבעי הם צריכים להיות מתכלים לגמרי. לעומת זאת, תחתונים חד פעמיים לרוב אינם מתכלים, ולכן אינם מועילים לסביבה. 
אין תנאי שירות לחנות זו