דלג לתוכן הראשי

מוצרי ספיגה למבוגרים

מוצרי ספיגה למבוגרים אינספייר

הגברה של הביטחון העצמי שלכם על ידי מוצרי ספיגה למבוגרים

המון בני אדם פשוט משלימים עם דליפת שתן, סבורים כי מדובר בחלק נורמטיבי של פרוצדורת הגיל השלישי או לחלופין שלא קיים יותר מדי מה לבצע על מנת למגר את התופעה הזאת. ליראה מבעיית הדליפה עשויה להיות השפעה רגשית כבירה, אשר באה לידי ביטוי שמי שעבר בריחת שתן חש מוגבל ביותר.
על פי מחקר אשר בוצע בעת האחרונה, באמצעות דיפנד, בקרב למעלה מן אלף וחמש מאות בני אדם ברחבי מדינת אוסטרליה, נמצא כי בשיעור של שבעים ואלד אחוז הצהירו כי דליפת השתן שלהם מקשה עליהם לחש בטוחים מן ההיבט החברתי. גורמים שמשפיעים על הביטחון מורכבים מן מבוכה מהריח בשיעור בן שבעים אחוז, הרגשת בדידות בשל תפישה שהינם חווים בעיה של הגיל השלישי בשיעור בן שישים ושמונה אחוז והן הרגשה של פגיעה במשיכה כלפי בני הזוג בשיעור של עשרים וארבעה אחוז.
הבעיה החברתית המגבילה שכיחה ביותר בקרב בני אדם אשר חווים דליפת שתם, אבל במקביל, המון סובלים בדומיה והוגים כי הם לבד במערכה, כאשר אחרים לא נעזרים בסיוע שמוענק עבורם, כמו למשל היצע של מוצרי ספיגה למבוגרים.

מוצרי ספיגה למבוגרים - בל לכם להירתע מן מערכת יחסים אינטימית

אצל נשים ואף גברים כאחד דליפת שתן שהינה הם חווים, כעשרים וחמישה אחוז נמנעים מלפתח מערכת יחסים חדשה והן חשים כי אינם מושכים למול הצד שכנגד. עשרים אחוז מתוכם טוענים כי הינם מקיימים סקס רק בפעמים נדירות וכן הנם מרגישים נבוכים במצב אינטימי כלפי הצד השני. בעיה בשלפוחית השתן עשויה לעצב לסטרס רב על מערכות יחסים אינטימיות, אך באמת שלא צריך לפספס היכרות עם בני אדם חדשים.
אפשר לטפל בבריחת שתן על ידי מוצרי חיתולים למבוגרים מחיר והן ניתן לנהל עמה חיים שלמים וכן חיים אקטיביים.

עשו שימוש של מוצרי ספיגה למבוגרים והשיבו את השליטה בחזרה על החיים שלכם

עשיית שימוש במוצר של ספיגה עבור מבוגרים איכותי עשוי להוות הבדל ניכר באיכות החיים שלכם. בשיעור של כחמישה עשר אחוז מן בני האדם אשר עוברים דליפת שתן, עושים שימוש במגן תחתון או בתחבושת עבור דליפת שתן, אשר הולמים להרטבה קלה ואין בתחתון אשר עוצב בפרט לדליפת שתן במידה בינונית עד מידה קשה ביותר.
מוצרי ספיגה

לפי מה אפשר לבחור מוצרי ספיגה למבוגרים?

קיימות שתי קטגוריות מובילות של עזרים לסיוע של בריחת שתן, אשר מומלץ שתיתנו את הדעת שלכם עליהם כאשר הנכם מעוניינים לבחור מוצר שמתאים לדרישות שלכם - מוצרי ספיגה למבוגרים שלובשים ביחד עם תחתונים משלכם או מוצרי ספיגה אשר מחליפים אותם. בתוך כל קטגוריה קיימות כמה אופציות, אשר עליכם להחליט על רכישת המוצר על בסיס המותג, המחיר ותכונות ספציפיות.

מה הם הסוגים של מוצרי ספיגה למבוגרים?

רפידות עבור בריחת שתן, מהוות תוספות שמאבטחות עבור בגדים תחתונים עם רצועת דבק. הן מעניקות הגנה פחות מגושמת ופשוט להוריד ולהחליף אותן כאשר הינן מתלכלכות. הן מעוות מענה פנטסטי עבור כל מי מבינכם אשר לוקה בבריחת שתן קלה. יש רפידות שמיועדות לגברים על ידי כך שהן מותאמות לאנטומיה של גברים. 
מגנים או תחתוני חגורה מבצעים סינרגיה עם כרית או תוחם עם חגורה או רצועה שאפשר ללבוש עם או בלי תחתונים סטנדרטיים. מדובר בחלופה פחות מגושמת מתחתונים חד פעמיים או מתחתוני ספיגה. 
יש תחתוני מגן עבור שימוש חד פעמי ויש תחתונים לשימוש חוזר. כל אחד מהם מציע כל מיני דרגות של ספיגה, יכולת הרטבה ושליטה בריח. דפנות שניתן לקרוע אותן מאפשרות לכם הסרה קלה של שלהם, וכיסוי הפרופיל המלא שלהם מעניק דרגה גבוהה של הגנה מפני דליפות. 
תחתונים חד פעמיים מוכרים יותר בכינוי חיתולים למבוגרים. אלה הם תחתונים סופגים מאוד וייחודיים, שמתלבשים עליכם מלפנים ומאחור, ולא דרך הרגליים, כפי שקורה בתחתוני מגן. חיתולים למבוגרים משמשים לפעמים עבור בריחת שתן מסיבית, להרטבה בלילה ולמי שצריך סיוע בנוחיות.

איך אפשר לבחור מוצרים לסיוע של בריחת שתן?

כאשר הנכם רוכשים בפעם הראשונה מוצרים לסיוע של בריחת שתן, הנכם עשויים להיות מודהמים מכל האפשרויות השונות הקיימות. כיצד תדעו איזה מוצר הכי מתאים עבורכם? להלן נפרט מספר פרמטרים חשובים בתהליך של בחירת מוצרי בריחת שתן:
  • שיקול של גודל המוצר - בגד תחתון גדול מדי או קטן מדי אינו אפקטיבי בסיוע דליפת שתן. בשל כך משמעותי כי תמדדו את המותניים והירכיים ותתאימו אותם לפי המדריך לגודל של היצרן. הנכם עשויים להיות במידת מדיום למותג אחד, אך לארג' במותג שונה. 
  • היבט של הספיגה - סוג הלבוש התחתון שבו תבחרו יבוסס בפרט על עוצמת בריחת השתן שלכם.
אין תנאי שירות לחנות זו