דלג לתוכן הראשי

מוצרי ספיגה לגיל השלישי

מוצרי ספיגה לגיל השלישי

איכות חיים - מוצרי ספיגה למבוגרים

מוצרי ספיגה לגיל השלישי מיועדים לסובלים מבריחת שתן בדרגות שונות, כדי לסייע להם להתגבר על הבעיה ולהמשיך בשגרת יומם בצורה רגילה ורציפה. מוצרי ספיגה למבוגרים מגיעים במגוון צורות ומיועדים לצרכים שונים. 

ישנם פדים בגדלים שונים לבעיות קלות ובינוניות. קיימים גם חיתולים למבוגרים, להם יכולת ספיגה גבוהה במיוחד, הם מיועדים ליום או ללילה ויש להם ריפוד נח. 

ישנם תחתוני ספיגה למבוגרים המתאימים ללבישה במקום התחתון הם אלסטיים יותר מחיתולים יש המתאימים לבריחת שתן קלה. כיום גם קיימים תחתונים בעלי כושר ספיגה גבוה המותאמים לשימוש יומיומי ולשעות ארוכות. 

כל מוצרי ספיגה לגיל השלישי משפרים את איכות החיים באופן משמעותי. בריחת שתן מאפיינת את בני הגיל השלישי אך לא רק, קיימת גם אוכלוסיה צעירה יותר שנזקקת לפתרונות אלו וגם נשים אחרי לידה.

איך לבחור מוצר מתאים?

על המדפים ניתן למצוא מגוון פתרונות לספיגה, רבים הנזקקים לפתרונות ספיגה באופן קבוע מבצעים רכישה מרוכזת שמתבצעת בהזמנה לבית. לפני ביצוע רכישה ראשונית שאינה זולה יש לאבחן את הבעיה לעומקה. ניתן לקבל את המלצת הרופא המטפל, בכל מקרה יש לקרוא את מאפייני המוצר כדי להבין את מטרותיו. הבנת הצורך והתאמת הפתרון יוכלו ליצור הגנה יעילה. 

את מוצרי הספיגה יש להתאים לרמת הדליפה (יום או לילה), בנוסף יש לבחור מידה מתאימה בהתאם למבנה הגוף. החשיבות של התאמת המוצר לצורך קריטית לא רק לצורך הגנה אלא גם לשם נוחות. בייחוד במצב בו נדרש פתרון יומיומי חשוב שמוצר הספיגה ישב טוב ויהיה נח, שכן נמצאים עם המוצר שעות רבות. 

היתרון של מוצרי ספיגה לגיל השלישי

מוצרי ספיגה לגיל השלישי מקנים ביטחון ושקט. הם מאפשרים למי שנעזר בהם לשמור על שיגרה יומיומית רציפה, בלי מבוכות או הפסקות שירותים תכופות. צעירים שעובדים יכולים להתנהל רגיל מבלי שאף אחד ידע, מבוגרים יכולים לנהל שגרת חיים עצמאית עם אפשרות לצאת ללא הגבלת זמן, לבצע פעילויות שונות ומגוונות ולפתח קשרים חברתיים ללא חשש ממבוכה. 

כל המוצרים פרט לאלו שמיועדים ללילה, משתלבים מתחת לבגדים ולא ניתן להבחין בהם. כל מי שסובל מדליפות בדרגות שונות ומבקש להחזיר לעצמו את הבטחון והעצמאות בחיי היום יום מוזמן להתנסות במוצרי ספיגה לגיל השלישי, לפי התאמה אישית. ביכולתם לשנות את החיים ולהשכיח באופן זמני את בעיית הדליפה.  

אין תנאי שירות לחנות זו