דלג לתוכן הראשי

חיתולי מבוגרים

חיתולי מבוגרים

מוצרי ספיגה כדוגמת חיתולי מבוגרים, משפרים את איכות החיים באופן משמעותי, מקנים ביטחון ושקט. חיתולי מבוגרים מאפשרים לשמור על שיגרה ופעילות יומיומית רציפה. לרבים מבני הגיל השלישי מדובר במוצר צריכה בסיסי, כזה שתורם להם שנת לילה רגועה ורציפה. מקנה להם אפשרות לצאת ללא הגבלת זמן, לבצע פעילויות שונות ומגוונות ולפתח קשרים חברתיים ללא חשש ממבוכה. 

קיימים בשוק חיתולים למבוגרים במגוון גזרות מידות וצורות. כל אחד יכול למצוא את מה שמתאים לו לפי הצורך האישי והנתונים הפיזיים. 

איך בוחרים מוצר מתאים?

בבחירת מוצר ספיגה, חשוב להבחין בין המוצרים השונים, להתנסות למדוד ולמצוא את ההתאמה המלאה, החשיבות של הגזרה המתאימה משמעותית כדי לתת הגנה מקסימלית בשילוב נוחות מקסימלית. בקטגוריית חיתולים למבוגרים ניתן למצוא גדלים שונים הנעים בין S-XL . בדרגות ספיגה שונות, ליום וללילה בגזרת תחתונים או מכנסונים. 

חשוב לקרוא היטב את תכונות המוצר על גבי האריזה כדי לוודא שהמוצר מתאים לצרכי המשתמש. חלק מהחיתולים מתאימים לדליפות קלות מאד וחלק לדליפות כבדות, הם אף מאפשרים שימוש של שעות מרובות. 

לפני ביצוע רכישה, מומלץ לנסות מספר סוגי חיתולים למבוגרים, חברות רבות מאפשרות להתנסות במוצר. ניתן להיעזר בפתרון זה כדי לוודא שהוא נח ונעים ומבצע את פעולת הספיגה בצורה יעילה ולא גורם לתפרחת חיתולים ואי נוחות. מגוון הפתרונות השונים מאפשרים לתת לכל בעיית דליפה מענה מדוייק יותר, כך שניתן להתאים אותו למצב שינה ואפילו לפעילות ספורטיבית.

חיתולי מבוגרים - מוצר שביכולתו לשנות חיים

מבוגרים רבים הסובלים מבריחת שתן בדרגה כזו או אחרת, מדווחים כי שימוש בחיתולי מבוגרים שינה את חייהם מהקצה אל הקצה. תחושת החופש והעצמאות שחזרה אליהם גורמת להם לבצע פעולות שבעבר הם נמנעו מהם, בגלל החשש ממבוכה או אי נוחות, תחושת המסוגלות החזירה להם את שמחת החיים.

כיום כבר אין מה להתלבט, עניין הבושה אף הוא לא קיים מכיוון שהחיתולים מעוצבים בצורה דיסקרטית ואף אחד לא יודע על קיומם. הם בנויים כמו תחתונים ומשתלבים מתחת לבגדים בצורה נסתרת. כל מי שסובל מדליפות בדרגות שונות ומבקש להחזיר לעצמו את העצמאות והספונטניות בחיי היום יום מוזמן להתנסות בחיתולי מבוגרים. הם מסוגלים לשנות את החיים ולהפוך את בעיית הדליפה לבלתי מורגשת. 

אין תנאי שירות לחנות זו