דלג לתוכן הראשי

חיתולים למבוגרים מחיר

חיתולים למבוגרים מחיר משתלם

חיתולים למבוגרים מחיר

מוצרי ספיגה עבור מבוגרים – חיתול למבוגרים מסוג פרנדס, מידה אם, עד שש עשרה שעות של ספיגה להרטבה קשה ביותר, יש בחבילה עשר יחידות, מענה לחוויית לילה יבש ביותר. מכנסונים סופגים אובר וויט בעלי יכולת ספיגה רבה בפרט. הולם עבור עשיית שימוש רבה והן עבור מהלך לילה מלא, ללא חלפה. הולם עבור היקף מותניים בין מאה ושניים עשר לבין שבעים ואחד סנטימטר. חיתול למבוגרים חדשני מסוד פרינדס בעלי אינדיקטור של הרטבה – פס לאורך החיתול, אשר משנה אתת הגוון שלו לצבע כחול בהתאם לנזילה. סוגר רחב עבור הידוק חזק והן נוח. שכבה חיצונית נעימה וכן ענוגה. שכבה כפולה באמצע, עבור ספיגה זריזה ואף עבור נעילת נוזל, עבור תחושה יבשה. חיתולים למבוגרים מחיר רק ארבעים ₪.

חיתולים מומלצים למבוגרים מחיר

חיתולי פריינדס לספיגה כבדה הולמים בפרט במצבים שלהלן – לסובלים מן פצעי לחץ , לסוכרתיים – חולי סכרת מפרישים המון נוזלים מפאת מחלת הזכרת, חולים שלוקחים כל מיני תרופות, בפרט בלילה. מוצרי ספיגה מבוגרים – חיתול למבוגרים מסוג פרנדס, איקס אל, עד שש עשרה שעות סםיגה להרטבה כבדה ביותר, עשר יחידות בחבילה, מענה לעבור לילה יבש.   . מכנסונים סופגים אובר וויט בעלי יכולת ספיגה רבה בפרט. הולם עבור עשיית שימוש רבה והן עבור מהלך לילה מלא, ללא החלפה. הולם עבור היקף מותניים בין מאה שבעים ושלושה לבין מאה עשרים ושניים  סנטימטר. חיתול למבוגרים חדשני מסוד פרינדס בעלי אינדיקטור של הרטבה – פס לאורך החיתול, אשר משנה את הגוון שלו לצבע כחול בהתאם לנזילה. סוגר רחב עבור הידוק חזק והן נוח. קיימות שתי שכבות לכדי נוזלים למניעת דליפה, אף בישיבה ואף בשכיבה. שכבה חיצונית נעימה וכן ענוגה. שכבה כפולה באמצע, עבור ספיגה זריזה ואף עבור נעילת נוזל, עבור תחושה יבשה. חיתולים למבוגרים מחיר רק חמישים ₪.

חיתולים למבוגרים מבצע

קיימים שפע של מוצרים סופגים, אשר מסייעים עבור מי מבינכם אשר לוקה בבריחת שתן. באם תדברו עם בעל מקצוע רפואי, הדבר יסייע לכם להחליט איזה מוצר של בריחת שתן סופג הכי מתאים בשבילכם. בחירה של מוצרים לבריחת שתן מיטבית תלויה בכמה אלמנטים. מוצרי בריחת שתן נבדלים זה מזה ברמת הספיגה, בגמישות, בהתאמה ובחד פעמיות. משמעותי לדעת כי חיתולים למבוגרים לא יעצרו את בריחת השתן שלכם, כי אם במקום זאת הינם מסייעים עבורכם לחוש יותר נינוחות ולהפוך את בריחת השתן שלכם לכזאת ברת טיפול. על מנת להתחיל, אסביר לכם קודם כל את היעד של החיתולים למבוגרים. היעד לטיפול הינו ספיגת נוזלים ושמירה על היובש. חיתול למבוגרים נבדל מן כרית מבחינת גודל והתאמה.

חיתולים למבוגרים גדולים לרוב מרפידות ויש בהם לפעמים חומרים, על מנת להבטיח כי החיתול יוותר על הגוף שלכם באופן מיטבי. על מנת ללבוש כרית, לפעמים הנכם עשויים ללבוש תחתונים או כל בגד תחתון, על מנת להחזיק את המוצר במקום. בדרך כלל רפידות קטנות יותר מחיתולים למבוגרים מפאת גורם זה. רפידות בוסטר נספגות ביותר, אבל לעומת רפידות סטנדרטיות, לרפידות אלו לא קיים גיבוי עמיד למים. פשר הדבר הינו כי המאיץ יתמלא, והוא עשוי לדלוף דרכו. במידה והנכם מעוניינים לקנות מוצר עבור בריחת שתן עם יותר אבטחה, באפשרותכם לשקול להוציא יותר כסף על המוצר. כמעט כל חנויות הנוחות או חנויות של ממכר תרופות מחזיקות מוצרים של בריחת שתן, באופן כזה שהאפשרות להשיג את המוצרים הינה זמינה ביותר. 

חיתולים למבוגרים מבצעים

סוגי תחתונים והיתרונות והחסרונות שלהם

תחתונים מותאמים – יתרונות – אפקטיבי ביותר לשם ספיגת נוזלים, אלמנט שנחוץ לנוחיות שלכם במידה ויש לכם בריחת שתן במשך הלילה. בעל התאמה נוחה. מורכב מכנפיים ומחגורה אלסטית, אשר יסייעו לכם להתאים את הגודל. העלות איננה גבוהה ואפשר למצוא אותם כמעט בכל חנות בתחום. חסרונות -  קיים בהם חלק פלסטי שעשוי להיות לא נוח בשביל בני אדם בעלי עור רגיש.
תחתוני חגורה – יתרונות - פשוט ללבוש אותם ולהמשיך בשגרת היום. אין כל תחושה כאשר לובשים אותם מתחת לבגדים, ובשל כך ללבוש אותם בפומבי לא מהווה כל בעיה. חסרונות – כולם מודעים לעובדה כי העלות של תחתונים אלו הינה נמוכה יותר מאחרים, אך עשוי להיסוב להם נזק יותר מכל מיני מוצרי בריחת שתן. אין ללבוש אותם עם ריפוד, בשל כך שהם יכולים לפעמים להתפרק עם תנועה

חיתולים למבוגרים מחיר

חיתולים למבוגרים מחיר נעים בין שלושים וחמישה לבין מאה וחמישה עשר ₪.

אין תנאי שירות לחנות זו