דלג לתוכן הראשי

חיתולים למבוגרים

חיתולים למבוגרים אינספייר

הטכנולוגיה בנושא של מוצרי ספיגה עבור מגורים מתפתחת ואף משתכללת כל העת. במציאות העכשווית קיים מנעד רחב של מוצרי ספיגה עבור מבוגרים, בהם עושים שימוש עבור יעד ממוקד אחר, בהתאם לדרישה. משמעותי להלום עבור כל מבוגר מוצר של ספיגה בהתאם לצרכים והן למגבלות שלו, כדי שיחוש קודם כל עצמאי וכן מכובד ודבר נוסף, על מנת שיהיה יבש וגם בטוח. הקטגוריות הראשיות למוצרי ספיגה הינן כלהלן: 

חיתולים מומלצים למבוגרים – מה מסב לדרישה שלהם?

חיתולים למבוגרים הינם למעשה כהיינו אך מן הטיטול הידוע לכם של תינוקות. המטרה שלהם הינה עבור מבוגרים שבשל כל מיני  גורמים הגיעו לאיבוד שליטה על שלפוחית השתן. הדבר עשוי להתרחש מן גיל מתקדם, בשל ניתוח, חולשה או לחלופין שיתוק. הדבר עשוי אף להלום בני אדם עם שליטה, אבל בעלי נכות בגפיים תחתונות, אשר מגבילה את הניידות שלהם. בדרך כלל, המכנה המשותף לבני אדם אשר עושים שימוש בחיתולים למבוגרים, הינו התלות. לרוב הנם נדרשים לעוד מישהו שיטפל בהם ובפרט בנושא הנ"ל.

חיתולים המיועדים למבוגרים – המשמעות של התאמת המידה באופן מרבי

יכולת הספיגה של חיתול למבוגר הינה הכי רבה מכל יתר מוצרי הספיגה. אפשרות של ספיגה היא בין שניים וחצי לבין שלושה וחצי ליטר. ההבדלים הינם בגודל ואף בהלימה ליום או ללילה. מתאימים לרוב בהתאם למשקל גוף ואף להיקף מותניים. קיימות מדבקות מכל מיני סוגים, לשם שימוש חוזר והן לשם הצמדה מקסימלית אל הגוף שלכם.

חיתולים – יתרונות ספציפיים למבוגרים

מי שמייצר טיטולים למבוגרים, אשר חשב הודות בני אדם מוגבלים, תכנן וגם יצר אותם תוך כדי התחשבות במוגבלות. בשל כך מטרתם למנוע פצע לחץ והן כל מיני פצעים וגם להותיר את גוף העושה שימוש יבש אף כאשר החיתול ספוג. יש חברות אשר מייצרות את הטיטול למבוגר מן חומר דמוי בד, בעל טאץ' של כותנה, נושם ואף אוורירי, אשר עוזר למניעת גירוי. חיתול למבוגר מצויד במד רטיבות ואף מעוצב למבנה האנטומי של הגוף שלכם.

חיתולים למבוגר למניעת פצעי לחץ והן טיפול בפצע לחץ

חיתול למבוגר משמעותי ביותר בכל ההיבט של טיפול בפצע לחץ וכן במניעה שלו. אצל מי אשר מרותק למיטה או לכיסא גלגלים, יש סיכון רב להיווצרות של פצע לחץ. בשל כך כאשר יש דרישה לעשיית שימוש במוצר ספיגה חייבים להגן על ניקוי ואף על יובש, על מנת למנוע סיבוך של פצע לחץ ולהימנע מלחץ על הגוף שלכם.

חיתולים מבוגרים

גם חיתולים למבוגרים וגם מכנסי פלסטיק הינם אופטימליים עבור בריחת שתן מסיבית. כמו כן, צריך ללבוש את שניהם בכל מיני דרכים, והינם בעלי כמה יתרונות וכמה חסרונות. נהוג ללבוש מכנסי פלסטיק על גבי חיתולים עבור מבוגרים לשם עוד ביטחון. כאשר לובשים אותם יחד הינם מספקים את ההגנה הכי טובה עבור דליפות שתן. 

בשביל מה נועדו חיתולים למבוגרים?

חיתולים למבוגרים, נועדו עבור התמודדות עם בריחת שתן קלה עד קשה. הינם נועדו ללבישה במקום החלפת התחתונים הסטנדרטיים שלכם, והינם מעוצבים בסטייל של חגורה או ברצועות קיבוע.

מה הינם היתרונות של חיתול למבוגרים?

חיתול למבוגרים הינו בעל ספיגה מרובה. על פניו יש להם את רמת הספיגה הכי גבוהה מבין מוצרי הספיגה למיניהם.  הוא אופטימלי לשימוש בעת הלילה. בשל הספיגה הגבוהה שלו, החיתול למבוגרים נלבש לפעמים בשעות הלילה. הוא אף אינו מסתובב ושומר על אפקטיביות מרובה במשך הלילה. קל יותר להחליף אותו מאשר ללבוש מכנסיים. הוא בעל יכולת לחיזוק או לקיבוע, ובשל כך קל ללבוש אותו ולהמשיך בשגרה. הוא אופטימלי עבור בני אדם בעלי ניידות נמוכה. מפאת יכולת הספיגה הרבה ושיטת ההסרה הקלה שלו, הינו כדאי ביותר למרבית בני האדם אשר לוקים במוגבלות או בקשיי ניידות. 

 מה הינם החסרונות של החיתולים למבוגרים?

החיתולים למבוגרים גדולים יותר מכל מיני רפידות. הם גדולים באופן כללי ממוצרי ספיגה אחרים, עובדה שהופכת אותם בדרך כלל לפחות דיסקרטיים. לפעמים לבישה של החיתולים למבוגרים לא כרוכה בתחושה כמו של תחתונים סטנדרטיים. הינם עשויים לגרום לתחושה אחרת מאשר לבישת מכנסי בריחת שתן מכותנה, בשל העיצוב והחומר שלהם. חיתולים אלו אינם מצרך זול במיוחד. מדובר בחיתולים אשר הינם חד פעמיים, הווה אומר עליכם לקנות את המוצרים בתדירות גבוהה. חיתולים אלו עשויים להסב לכם להתחמם יתר על המידה. 

מה הינם השימושים המרכזיים של חיתולים עבור מבוגרים?

•    בריחת שתן – במידה והנכם לוקים בבריחת שתן קשה, בוודאי שתרצו ללבוש חיתולים עבור מבוגרים על מנת להימנע ממצבים לא נעימים כאשר הנכם מחוץ לדירה שלכם. 
•    ליקוי בניידות – מי שאינו יכול להסתובב יותר מדי, בשל הדחף לגשת לעתים קרובות לנוחיות, נדרש ללבוש חיתולים אלה.
•    שימושי עבור אסטרונאוטים - הרעיון של חיתול למבוגרים או חיתול חלל משמש גם את נאס"א והוא מיועד לשימוש אסטרונאוטים במשך המסע הארוך שלהם. חיתולים אלה עשויים להחזיק מעמד במשך כשש שעות ויכולים להיות אפקטיביים בתנאי כוח משיכה נמוכים.

אין תנאי שירות לחנות זו